The Bridge bio kakaós zabital

1 050 Ft

Ez a termék csak személyes átvétellel rendelhető!

Kakaós ízesítésű zabital, tejfehérjementes, laktózmentes, koleszterinmentes. Beilleszthető a vegan és a vegetáriánus étrendbe is.

Minden tejalapú desszert elkészíthető belőle. Mindennapi fogyasztásra ajánljuk a reggeli műzkihez vagy önállóan is az egész család számára.

100% -ban bio, vegán és laktózmentes zabtejet tartalmaz, gondosan kiválasztott és tanúsított bio összetevőkkel. Az ital közvetlenül az észak -olaszországi hegyekből származó forrásvízzel készüllt. A gabonaitalok általában legalább 80% vízből és körülbelül 20% nyersanyagból készülnek, a víz az egyik legfontosabb összetevője a jó ízű és minőségi gabonaitalnak.

Összetétel: forrásvíz, bio zab (14%), bio almalé koncentrátum, bio zsírszegény kakaópor (1,5%), bio napraforgó olaj, bio pórsáfrány olaj, tengeri só, sűrítőanyag: karragén. Nyomokban szóját tartalmazhat.

Cikkszám: 200025 Kategória:
Biztonságos fizetés
Shopping Cart
Scroll to Top